K2 DETAILING WNĘTRZA Oryginalny rozmiar

K2 ZADBANE AUTO START

K2

Indeks: Z003

Zestaw produktów przywracających auto doskonały wygląd zewnętrzny

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x K2 ULTRA CUT

Skuteczna pasta do usuwania rys

1 x K2 ULTRA WAX 250 G

Wosk do nabłyszczania i ochrony lakieru

1 x K2 ALUCHROM

Czyści i nabłyszcza metalowe powierzchnie

1 x K2 BOLD 700 ML

Pielęgnuje opony

1 x K2 MOLI MIKROWŁÓKNO OSUSZAJĄCE XXL 60X60 CM

Chłonne, grube i trwałe mikrowłókno

1 x K2 SPECTRUM

Syntetyczny wosk w płynie, quick detailer

1 x K2 ROTON 700 ML

Wysoce efektywny płyn do mycia felg

quantity up quantity down

119,00 zł

W skład zestawu wchodzą:

1. K2 GOLD ROTON 770ml  - płyn do mycia felg z efektem krwawienia, W chwili nanoszenia jest bezbarwny, w momencie rozpuszczenia brudu zabarwia się na czerwono. zmiana barwy oznacza że można przystąpić do płykania. 

2. K2 BOLD 770ml - środek do nabłyszczania, i konserwacji opon. Przyczernia opony nadając im piękny wygląd i lśniący połysk. 

3. K2 ALUCHROM 100G- pasta od polerowania chromu i aluminium, usuwa rysy, odnawia i nabłyszcza

4. K2 ULTRA CUT 100G- pasta do usuwania rys na lakierze samochodowym, usuwa mocne rysy. 

5. K2 ULTRA WAX 250g + aplikator  - wosk ochronny do lakieru, nadaje głęboki lustrzany połysk, zawiera wosk Carnauba z brazylisjkich drzew palmowych, posiada przyjemny truskawkowy aromat

6. K2 SPECTRUM 770ml + mikrofibra  - super szybki wosk o bardzo wysokim połysku, idealny do stosowania po każdym myciu w celu szybkiego odświeżenia. Wystarczyś prysnąć i przetrzeć, efekt lustrzanego połysku osiagany jest od razu bez czekania. 

7. K2 MOLI 60x60 cm - gruby puszysty, miękki i niesamowicie chłonny ręcznik z mikrofibry. Nie rysuje powierzchni, zalecany do osuszania lub polerowania lakieru a takrze do czyszczenia powierzchni

Nie musisz posiadać doświadczenia, ani zaawansowanej wiedzy, aby za pomocą kilku łatwych w użyciu produktów nadać lakierowi atrakcyjny wygląd.
Ręcznik z mikrofibry K2 Moli pozwoli Ci skutecznie osuszyć auto po umyciu. Przy pomocy pasty K2 Ultra Cut pozbędziesz się drobnych zarysowań lakieru np. w okolicy klamek drzwi czy wlewu paliwa. Lakier wolny od rys i defektów zacznie lśnić w promieniach słońca, jeśli nałożysz na niego warstwę wosku. Możesz w tym celu użyć łatwego z aplikacji wosku w płynie K2 Spectrum lub sięgnąć po wosk w formie pasty np. K2 Ultra Wax. Jeśli zależy Ci na długotrwałej ochronie lakieru, sięgnij po wosk K2 Proton.

Znaczki i emblematy odświeżysz pastą K2 Aluchrom.

Felgi oczyścisz używając płynu K2 Roton. Jeśli obręcze pokryte są warstwą metalicznych drobin z klocków hamulcowych, płyn zaczerwieni się (efekt krwawiącej felgi).

Na koniec doskonały wygląd auta dopełni K2 Bold, który zapewni efekt mokrej opony, odświeżając gumę i przywracając jej kolor.

Napisz swoją recenzję

K2 ZADBANE AUTO START

K2 ZADBANE AUTO START

Zestaw produktów przywracających auto doskonały wygląd zewnętrzny

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

28 Inne produkty w tej samej kategorii: