ZESTAW POLERKA LAKIERU Oryginalny rozmiar

ZESTAW POLERKA LAKIERU

K2

Indeks: ZA030

Zestaw najwyższej jakości produktów, niezbędnych do przeprowadzenia profesjonalnej korekty lakieru

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x K2 ELEKTRYCZNA POLERKA OBROTOWA

Doskonała elektryczna polerka obrotowa K2 Masner

1 x K2 KING

Mikrowłókno do osuszania 40x60 cm

1 x K2 DURAFLEX GĄBKA POLERSKA MOCNOŚCIERNA NIEBIESKA

Gładka, niebieska, mocnościerna, mocowanie - rzep, średnica 150 mm

1 x K2 DURAFLEX GĄBKA POLERSKA ŚREDNIOŚCIERNA POMARAŃCZOWA

Gładka, średniościerna, mocowanie - rzep, średnica 150 mm

1 x K2 DURAFLEX GĄBKA POLERSKA LEKKOŚCIERNA BIAŁA

Biała, gładka gąbka polerska, lekkościerna, mocowanie - rzep, średnica 150 mm

1 x K2 DURAFLEX uchwyt do gąbek polerskich

Uchwyt na rzep z gwintem M14 do tarcz polerskich

quantity up quantity down

699,00 zł

W skład zestawu wchodzą:

1. Doskonała polerka elektryczna Masner z płynną regulacją obrotów, miękkim startem oraz funkcją utrzymywania stałej prędkości obrotowej bez względu na nacisk.

Dane techniczne:

 • Moc: 1200W
 • Napięcie: 230V
 • Częstotliwość: 50Hz
 • Masa: 3,2kg
 • Gwint wrzeciona: M14
 • Obroty: 600-3000
 • Kod produktu: L5315

 

2. Tarcza polerska Duraflex na rzep - uchwyt  służący  do  mocowania  tarcz  polerskich.  Wykonany  z  elastycznego  materiału, dzięki  któremu  pad  ma  cały  czas  kontakt  z  powierzchnią. Doskonale  współpracuje  z gąbkami i futrami polerskimi oraz materiałami ściernymi.

3. Zestaw najwyższej jakości past polerskich serii K2 LUSTER -

 • K2 LUSTER Q1 200g OZNACZENIE BIAŁE 200 g MOCNOŚCIERNA - szybko usuwa bardzo duże zarysowania i likwiduje defekty z ekstremalnie zniszczonych lakierów. Wytwarza mało ciepła podczas pracy, przez co nie przegrzewa powierzchni.
 • K2 LUSTER Q3 200g OZNACZENIE ZIELONE - WSZECHSTRONNY ŚRODEK POLERSKI - do stosowania przy usuwaniu większości defektów, usuwa rysy po papierze ściernym gr1500-2000, myjniach automatycznych, zmatowienia, skórkę pomarańczową, oksydację, hologramy, przebarwienia. Doskonale nadaje się do polerowanie świeżo nałożonych lakierów oraz do renowacji starych, zniszczonych powłok. Wytwarza mało ciepła podczas pracy, przez co nie przegrzewa powierzchni. Daje doskonałe efekty podczas stosowania w tzw. jednym kroku - tj. 1 cykl polerowania z 1 gąbką. .
 • K2 LUSTER Q5 200g OZNACZENIE NIEBIESKIE  to mleczko do stosowania w ostatnim kroku polerowania maszynowego lakierów i wielu innych powierzchni. Likwiduje koliste ślady po polerowaniu (hologramy) oraz mikrozarysowania. Zapewnia bardzo wysoki, lustrzany połysk oraz głęboki kolor. .

 

4. Zestaw gąbek polerskich DURAFLEX na rzep, średnica 150mm, grubość 2,5cm

 • L611 Duraflex gąbka twarda niebieska - dedykowana do pasty Q1 (opcjonalne użycie z pastą Q3)
 • L612 Duraflex gąbka średniotwarda pomrańczowa - dedykowana do pasty Q3 (opcjonalne użycie z pastą Q1)
 • L613 Duraflex gąbka miękka biała - dedykowana do pasty Q5 (opcjonalne użycie z pastą Q3)

 

5. Zmywacz do lakieru K2 Klinet 770 -  Gwarantuje lepsze wiązanie warstwy woskowej z powierzchnią, dzięki czemu utrzymuje się ona znacznie dłużej. Doskonale usuwa resztki past polerskich, dlatego świetnie nadaje się do weryfikacji stanu faktycznego lakieru w trakcie i po jego wypolerowaniu, np. przy pomocy kontroli świetlnej. Jest w pełni bezpieczny dla wszelkich typów lakierów, elementów z tworzyw sztucznych, gumowych i szklanych.

6. Mikrowłókno K2 King 60x40cm - Gruby i puszysty ręcznik z mikrofibry do osuszania oraz ścierania nadmiaru wosku i nabłyszczaczy. Dzięki specjalnemu obszyciu, nie pozostawia żadnych rys. Produkt sprawdzony i uznany przez profesjonalne salony zajmujące się autodetailingiem. Niezwykle trwałe, nawet po wielokrotnym praniu wygląda jak nowe.

7. Polimerowy wosk K2 Quantum o wydłużonej żywotności do zabezpieczenia lakieru po wypolerowaniu - Jest to wyjątkowy produkt oparty na bazie najwyższej jakości polimerów, zapewniający długotrwałą ochronę lakieru, nawet do kilkunastu myć. Dodatkowo zawiera unikalne środki wzmacniające kolor i wydobywa głęboki połysk. Po zastosowaniu lakier staje się idealnie gładki i zwiększa się jego napięcie powierzchniowe, co ułatwia spływanie kropel wody.  Wysoce wydajny - zaledwie 50-70 ml na auto. Posiada przyjemny aromat zielonej herbaty. Nie brudzi plastików. Nadaje się do nanoszenia ręcznego oraz maszynowego przy pomocy miękkiej gąbki. Wypróbuj Quantum i przekonaj się osobiście, że jego stosowanie gwarantuje zachowanie idealnego stanu lakieru przez długi czas.

Nie zawiera silikonów, dzięki czemu może być stosowany w warsztatach lakierniczych.

Napisz swoją recenzję

ZESTAW POLERKA LAKIERU

ZESTAW POLERKA LAKIERU

Zestaw najwyższej jakości produktów, niezbędnych do przeprowadzenia profesjonalnej korekty lakieru

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Klienci którzy kupil ten produkt, kupili również

30 Inne produkty w tej samej kategorii: