Obniżka! K2 GRAVON LITE 50ml Oryginalny rozmiar

K2 GRAVON LITE 50ml + aplikator

MELLE
Producent: MELLE

Indeks: G033

Ceramiczna ochrona lakieru do 2 lat

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

65,00 zł 191,00 zł -126,00 zł

Powłoka ceramiczna K2 Gravon Lite

CHARAKTERYSTYKA:

  • bardzo łatwa i przyjemna aplikacja, powłoka łatwo się dociera przy pomocy mikrofibry
  • wysoka gładkość lakieru, jak w przypadku najwyższej jakości klasycznych wosków
  • mocno podbija barwę lakieru ( kolor jest zauważalnie dużo ciemniejszy po naniesieniu)
  • ochrona lakieru od 1 roku do 2 lat 


Powłokę K2 Gravon Lite można nanosić bezpośrednio na ,,goły" lakier aby zapewnić długotrwałą ochronę lakieru do 12 miesięcy.

Produkt K2 Gravon Lite można również stosować jako ostatnią warstwę na wcześniej nałożoną powłokę ( w ilości od 1 do 3 warstw) typu "G030 Gravon Lite 50ml 5 lat ochrony". K2 Gravon Lite dodatkowo podbija wizualny efekt wykończeniowy, nadaje idealną gładkość lakieru.

O POWŁOKACH CERAMICZNYCH: Ceramiczna ochrona lakieru K2 Gravon Lite zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniami UV, solą, ptasimi odchodami, opadami i sokami z drzew, pozostałościami po owadach, korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi np. uderzeniami kamieni o karoserię. Chroni lakier przed defektami obniżającymi połysk, zmniejsza ryzyko powstawania kolistych zarysowań. Dzięki powłoce ceramicznej nie ma konieczności woskowania samochodu, a ze względu na doskonałe odpychanie zabrudzeń i właściwości samoczyszczące można zmniejszyć częstotliwość mycia. W przeciwieństwie do wosków, powłoki ceramicznej nie da się zmyć przy pomocy środków chemicznych, dlatego jest to najtrwalszy znany sposób zabezpieczenia powierzchni. Jedynym sposobem usunięcia powłoki jest maszynowe wypolerowanie. Powłoka ceramiczna zabezpiecza również przed graffiti, naniesiona farba nie przylega do powierzchni i łatwo daje się usunąć.

ZASTOSOWANIA: Powłoka K2 Gravon Lite może być aplikowana nie tylko na lakier, ale również na gumę, plastik, metal, szkło. Z powodzeniem znajduje zastosowanie w motoryzacji, żeglarstwie, lotnictwie i przemyśle.

SPOSÓB UŻYCIA:

I. Optymalne warunki nakładania

1. Temperatura otoczenia od 10o C do 35o C. 2. Nakładać w pomieszczeniu lub zacienionym miejscu. 3. Nie nanosić w warunkach nadmiernej wilgotności.

II. Przygotowanie powierzchni.

1. Umyć i dokładnie osuszyć lakier. 2. Powierzchnia powinna być wolna od smoły, brudu, wosków, olejków z past, zabezpieczeń fabrycznych. W celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, zalegających w porach lakieru, zaleca się użycie glinki do lakieru K2. 3. Lakier z defektami i rysami należy wypolerować maszynowo, np. przy pomocy maszyny polerskiej i past K2 Luster.

III. Aplikacja.

1. Przed przystąpieniem do aplikacji powłoki ceramicznej należy dokładnie odtłuścić powierzchnię zmywaczem K2 Klinet, używając mikrofibry - np. mikrowłókno K2 Bona. 2. Opcjonalnie nanieść K2 Gravon Primer, przy pomocy polerki mechanicznej, który dodatkowo wzmocni wiązanie powłoki ceramicznej z powierzchnią lakieru. Powłokę ceramiczną można nakładać po godzinie od momentu wypolerowania. 3. Dokładnie wstrząsnąć butelkę i nałożyć 6-8 kropli na na suchą chusteczkę owiniętą na aplikatorze. (Pierwsza aplikacja może być dwukrotnie bardziej obfita, dzięki czemu aplikator zostanie zaimpregnowany i powłoka nie będzie wysychała na jego powierzchni w trakcie nakładania). 4. Nakładać krzyżowo, jednorazowo na powierzchnie nie większe niż 50x50 cm. 5. Po 5-10 minutach od nałożenia w temp. ok. 20o C, wypolerować powierzchnię przy pomocy mikrowłókna (wyższa temperatura skraca czas schnięcia, niższa wydłuża). Nie dopuszczać do wyschnięcia powłoki na lakierze. 6. Po nałożeniu i wypolerowaniu pierwszej warstwy odczekać min. 1 godzinę i nałożyć kolejną (dla uzyskania maksymalnej trwałości nałożyć 2 lub 3 warstwy).

IV. Po aplikacji.

Przez następnych 7 dni nie myć auta przy użyciu jakichkolwiek środków chemicznych.

Produkt posiada certyfikat ISO 9001 & 140001.

  • Pojemność [l]: 50 ml

Napisz swoją recenzję

K2 GRAVON LITE 50ml + aplikator

K2 GRAVON LITE 50ml + aplikator

Ceramiczna ochrona lakieru do 2 lat

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Klienci którzy kupil ten produkt, kupili również

30 Inne produkty w tej samej kategorii: