Obniżka! K2 GRAVON Oryginalny rozmiar

K2 GRAVON

MELLE
Producent: MELLE

Indeks: G030

Ceramiczna ochrona lakieru - zestaw

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

235,16 zł 322,14 zł -27%

Powłoka ceramiczna do 5lat ochrony z linii K2 Gold

Powłoka ceramiczna to obecnie najtrwalsza znana na świecie forma zabezpieczenia lakieru i innych powierzchni. Gwarantuje ona najwyższy stopień ochrony, a stopniem twardości przewyższa najtwardsze lakiery samochodowe. Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna powłoka ochronna o grubości 2-3 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych.

Technologia oparata na wysokiej zawartości krzemu

Bazując na najnowocześniejszej technologii, stworzyliśmy produkt dla najbardziej wymagających entuzjastów motoryzacji, zapewniający 100% satysfakcji z finalnego efektu. Powłoka kwarcowo ceramiczna K2 GRAVON to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w naszej ofercie, oparty na nanotechnologii, zaprojektowany bezkompromisowo dla osiągnięcia najlepszego rezultatu.

Wydajnosć: buteleczka 50ml wystarcza na 3 warstwy w dużym samochodzie osobowym ( jest wielce prawdopodobne że może zostać również na zabezpieczenie felg).

Korzyści

K2 GRAVON zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniami UV, solą, ptasimi odchodami, opadami i sokami z drzew, pozostałościami po owadach, korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi np. uderzeniami kamieni o karoserię.

Chroni lakier przed powstawaniem defektów obniżających połysk, zmniejsza ryzyko powstawania kolistych zarysowań. Dzięki powłoce ceramicznej nie ma konieczności woskowania samochodu, a ze względu na doskonałe odpychanie zabrudzeń i właściwości samoczyszczące można zmniejszyć częstotliwość mycia.

W przeciwieństwie do wosków, powłoki ceramicznej nie da się zmyć przy pomocy środków chemicznych, dlatego jest to najtrwalszy znany sposób zabezpieczenia powierzchni. Jedynym sposobem usunięcia powłoki jest maszynowe wypolerowanie. Powłoka ceramiczna zabezpiecza również przed graffiti, naniesiona farba nie przylega do powierzchni i łatwo daje się usunąć.

Zastosowania

Powłoka K2 GRAVON może być aplikowana nie tylko na lakier, ale również na gumę, plastik, metal, szkło. Z powodzeniem znajduje zastosowanie w motoryzacji, żeglarstwie, lotnictwie i przemyśle. Doskonale nadaje się do zabezpieczania felg przed negatywnym działaniem opiłków z klocków hamulcowych.

Sposób użycia

Optymalne warunki nakładania:

 1. Temperatura otoczenia od 10&degC do 35&degC.
 2. Najlepiej nakładać w pomieszczeniu lub zacienionym miejscu.
 3. Nie nanosić w warunkach nadmiernej wilgotności.

Przygotowanie powierzchni:

 1. Przed nałożeniem lakieru powinien być dokładnie umyty i osuszony
 2. Powierzchnia powinna być wolna od smoły, brudu, woskow, olejkow z past, zabezpieczeń fabrycznych. W celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, zalegających w porach lakieru, zaleca się użycie Glinki K2
 3. Lakier z defektami i rysami należy wypolerować maszynowo, np. przy pomocy maszyny polerskiej i past K2 LUSTER

Aplikacja:

 1. Przed przystąpieniem do aplikacji powłoki ceramicznej należy dokładnie odtłuścić powierzchnię zmywaczem K2 KLINET, używając mikrofibry - np. mikrowłokno K2 BONA.
 2. Dokładnie wstrząsnąć butelkę i nałożyć 6-8 kropli na na suchą chusteczkę owiniętą na aplikatorze.
 3. Nakładać krzyżowo, jednorazowo na powierzchnie nie większe niż 50x50 cm.
 4. Po 3-5 minutach od nałożenia w temp. ok. 20&degC, wypolerować powierzchnie przy pomocy mikrowłókna (wyższa temperatura skraca czas schnięcia, niższa wydłuża). Nie dopuszczać do wyschnięcia powłoki na lakierze.
 5. Po nałożeniu i wypolerowaniu pierwszej warstwy odczekać min. 1 godzinę i nałożyć kolejną (dla uzyskania maksymalnej trwałości nałożyć 3 warstwy).
 6. Opcjonalnie, po nałożeniu ostatniej warstwy nałożyć produkt K2 GRAVON RELOAD, który dodatkowo nadaje poślizg i pogłębia kolor.

Po aplikacji:

 1. Pozostawić auto w suchym pomieszczeniu na min. 8 godzin.
 2. Przez następnych 7 dni nie myć auta przy użyciu jakichkolwiek środków chemicznych.
 3. Do regularnej konserwacji powłoki (co 3-6 miesięcy) zaleca się użycie produktu K2 GRAVON RELOAD.

Zestaw zawiera: K2 Gravon 50 ml x1
Aplikator x1
Chusteczki do aplikatora x5
Mikrofibra x1

 • Pojemność [l]: 50 ml

Napisz swoją recenzję

K2 GRAVON

K2 GRAVON

Ceramiczna ochrona lakieru - zestaw

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Klienci którzy kupil ten produkt, kupili również

30 Inne produkty w tej samej kategorii: