Dostawa i płatność

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki poniższym informacjom, będziecie Państwo wiedzieć jak przebiega proces realizacji zamówienia, obsługa płatności i wysyłka.

Zamówienie

Realizacja zamówienia

Potwierdzone zamówienia złożone w dni robocze do godz. 10:00 staramy się realizować tego samego dnia. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy (sobota, niedziela, święta) realizowane są następnego dnia roboczego. W przypadku niedostępności zamówionego produktu nasz handlowiec skontaktuje się telefonicznie.

Potwierdzenie zamówienia

Potwierdzenie zamówienia następuje po pozytywnej weryfikacji płatności. W przypadku e-Płatności  (PayU, PayPal, Transferuj.pl) oraz dostawy za pobraniem wszystkie zamówienia są potwierdzane z chwilą ich poprawnego złożenia. W przypadku przelewu tradycyjnego decyduje data zaksięgowania kwoty.

Sposoby  dostawy

Z uwagi na cechy fizyczne sprzedawanych produktów wysyłamy je za pośrednictwem różnych dostawców.

Koszty dostawy

waga przesyłki Poczta Polska (do 3 dni roboczych) Paczkomaty Paczkomaty pobranie Kurier InPost Kurier InPost pobranie Raben
0-1kg 9 zł 10 zł 14 zł 14 zł 18 zł -----
1-30kg* ----- 10 zł 14 zł 14 zł 18 zł -----
powyżej 30kg ----- indywidualnie indywidualnie indywidualnie indywidualnie indywidualnie

* przy wielokrotności wagi 30kg istniej możliwość wysyłki killkoma paczkam

Podane ceny są cenami brutto.

* - maksymalna waga przesyłki dla Paczkomatów to 25 kg. Sklep zastrzega sobie prawo do wyłączenia niektórych produktów z tej formy dostawy.

Termin dostawy

Deklarowany czas dostawy jest zależny od wybranego dostawcy i  może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od obsługi sklepu: z powodu trudności skontaktowania się kuriera z klientem lub nieprzewidzianych przyczyn.

Godziny dostaw

Pracownicy Poczty Polskiej i kurierzy InPost dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00-18.00. Przesyłki zamówione do Paczkomatu InPost można odebrać o dowolnej godzinie  w ciągu 3 dni od otrzymania powiadomienia SMS. Później możliwe jest jej odebranie w najbliższym oddziale InPost Paczkomaty, ale tylko przez 11 dni. Po tym czasie przesyłka wraca do sklepu.

Śledzenie przesyłki

Dla dostaw kurierem i do Paczkomatu możliwe jest śledzenie przesyłki. Po zrealizowaniu zamówienia szczegółowe informacje przesyłane zostaną pocztą e-mail lub SMS.

Formy płatności

e-Płatności (PayU, PayPal, Transferuj.pl, przelewy24.pl)

Wybór elektronicznej formy płatności przyśpiesza proces składania zamówienia, ogranicza ilość danych jakie należy wpisać. Z chwilą poprawnej weryfikacji płatności sklep przystępuje do realizacji zamówienia. Dla wygody naszych klientów oferujemy najpopularniejsze formy płatności elektronicznych w Polsce – PayU i Transferuj.pl oraz na świecie – PayPal a także przelewy24.pl.

Przelew zwykły

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym dane do przelewu wyświetlone zostaną na stronie „Potwierdzenie zamówienia” oraz wysłane na adres e-mail podany podczas rejestracji. Na zaksięgowanie kwoty czekamy 7 dni. Po tym terminie anulujemy zamówienie.

 Zetmax Zbigniew Fechner

NIP 622 254 10 24

 85 1050 1201 1000 0092 2386 0819 ING Bank Śląski S.A.

Pobranie

W przypadku dostawy kurierem możliwe jest opłacenie zamówienia przy jego odbiorze. Przed obiorem przesyłki prosimy o jej sprawdzenie. W razie uszkodzenia podczas transportu konieczne jest spisanie z kurierem protokołu szkody i skontaktowanie się z nami 668 838 462 lub sklep@autoskop.pl.