Dostawa i płatność

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki poniższym informacjom, będziecie Państwo wiedzieć jak przebiega proces realizacji zamówienia, obsługa płatności i wysyłka.

Zamówienie

Realizacja zamówienia

Potwierdzone zamówienia złożone w dni robocze do godz. 10:00 staramy się realizować tego samego dnia. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy (sobota, niedziela, święta) realizowane są następnego dnia roboczego. W przypadku niedostępności zamówionego produktu nasz handlowiec skontaktuje się telefonicznie.

Potwierdzenie zamówienia

Potwierdzenie zamówienia następuje po pozytywnej weryfikacji płatności. W przypadku e-Płatności  (PayU, PayPal, Transferuj.pl) oraz dostawy za pobraniem wszystkie zamówienia są potwierdzane z chwilą ich poprawnego złożenia. W przypadku przelewu tradycyjnego decyduje data zaksięgowania kwoty.

Sposoby  dostawy

Z uwagi na cechy fizyczne sprzedawanych produktów wysyłamy je za pośrednictwem różnych dostawców.

Koszty dostawy

waga przesyłki   Paczkomaty do 25kg Paczkomaty do 25kg pobranie Kurier InPost do 30kg Kurier InPost do 30kg pobranie Raben
1-30kg*   17,99 zł 24,99 zł 17,99 zł 24,99 zł -----

* przy wielokrotności wagi 30kg istniej możliwość wysyłki killkoma paczkam

Podane ceny są cenami brutto.

Termin dostawy

Deklarowany czas dostawy jest zależny od wybranego dostawcy i  może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od obsługi sklepu: z powodu trudności skontaktowania się kuriera z klientem lub nieprzewidzianych przyczyn.

Godziny dostaw

Pracownicy Poczty Polskiej i kurierzy InPost dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00-18.00. Przesyłki zamówione do Paczkomatu InPost można odebrać o dowolnej godzinie  w ciągu 3 dni od otrzymania powiadomienia SMS. Później możliwe jest jej odebranie w najbliższym oddziale InPost Paczkomaty, ale tylko przez 11 dni. Po tym czasie przesyłka wraca do sklepu.

Śledzenie przesyłki

Dla dostaw kurierem i do Paczkomatu możliwe jest śledzenie przesyłki. Po zrealizowaniu zamówienia szczegółowe informacje przesyłane zostaną pocztą e-mail lub SMS.

Formy płatności

e-Płatności (PayU, PayPal, Transferuj.pl, przelewy24.pl)

Wybór elektronicznej formy płatności przyśpiesza proces składania zamówienia, ogranicza ilość danych jakie należy wpisać. Z chwilą poprawnej weryfikacji płatności sklep przystępuje do realizacji zamówienia. Dla wygody naszych klientów oferujemy najpopularniejsze formy płatności elektronicznych w Polsce – PayU i Transferuj.pl oraz na świecie – PayPal a także przelewy24.pl.

Przelew zwykły

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym dane do przelewu wyświetlone zostaną na stronie „Potwierdzenie zamówienia” oraz wysłane na adres e-mail podany podczas rejestracji. Na zaksięgowanie kwoty czekamy 7 dni. Po tym terminie anulujemy zamówienie.

 Zetmax Zbigniew Fechner

NIP 622 254 10 24

 85 1050 1201 1000 0092 2386 0819 ING Bank Śląski S.A.

Pobranie

W przypadku dostawy kurierem możliwe jest opłacenie zamówienia przy jego odbiorze. Przed obiorem przesyłki prosimy o jej sprawdzenie. W razie uszkodzenia podczas transportu konieczne jest spisanie z kurierem protokołu szkody i skontaktowanie się z nami 668 838 462 lub sklep@autoskop.pl.