Obniżka! K2 GRAVON REFILL 50ml Oryginalny rozmiar

K2 GRAVON REFILL 50ml

MELLE
Producent: MELLE

Indeks: G031

Ceramiczna ochrona lakieru do 5 lat

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

195,11 zł 239,11 zł -44,00 zł

Do końca tej oferty:

Powłoka ceramiczna zapewniająca ochronę lakieru do 5lat

Przedstawiamy najtrwalszą znaną na świecie formę zabezpieczenia lakieru. Jest to technologia oparta na ultra twardej ceramicznej krzemionce. Trwałość powłoki ceramicznej jest wielokrotnie wyższa od najlepszych wosków. Powłoka wykazuje odporność na mycie chemią zasadową, zmniejsza ryzyko zarysowania lakieru, zabezpiecza przed płowieniem lakieru, ptasimi odchodami. To co wyróżnia powłokę to niesamowicie trwała hydrofobowość tj. zdolność do odpychania wody w postaci pojedynczych kropel wody. To właśnie powoduje, że lakier zabezpieczony przy pomocy K2 Gravon posiada właściwości samoczyszczące. Lakier zabezpieczony przy pomocy K2 Gravon zyskuje dodatkową warstwę ochronną o grubości 2-3 mikronów.

Technologia

Bazując na najnowocześniejszej technologii, stworzyliśmy produkt dla najbardziej wymagających entuzjastów motoryzacji, zapewniający 100% satysfakcji z finalnego efektu. Powłoka ceramiczna K2 GRAVON to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w naszej ofercie, oparty na nanotechnologii, zaprojektowany bezkompromisowo dla osiągnięcia najlepszego rezultatu.

Wydajnosć: buteleczka 50ml wystarcza na 3 warstwy w dużym samochodzie osobowym ( jest wielce prawdopodobne że może zostać również na zabezpieczenie felg).

Marka: K2 Gold

Charakterystyka produktu:

 • zmniejsza ryzyko powstawania zarysowani lakieru ( również kolistych zarysowań widocznych w pełnym słońcu)
 • zabezpiecza lakier przed połowieniem, blaknięciem, promieniami UV, ptasimi odchodami, owadami, uderzeniami kamieni
 • zapewnia lakierowi właściwości samoczyszczące, tworząc na jego powierzchni warstwę hydrofobową odpychającą wodę w postaci kształnych pojednyczy kropel
 • pozwala zmniejszyć częstotliwość mycia
 • ultra wysoka odporna na chemię zasadową.
 • zapewnia głęboki kolor i lustrzany połysk
 • podnosi wartość auta

K2 GRAVON to ceramiczna ochrona lakieru i nie tylko. Można ją również stosować na gumę, plastik, szkło, metal. Zbiera doskonałe opinie użytkowników w przemyśle motoryzacyjnym, żeglasrskim, lotniczym.

Chroni lakier przed powstawaniem defektów obniżających połysk, zmniejsza ryzyko powstawania kolistych zarysowań. Dzięki powłoce ceramicznej nie ma konieczności woskowania samochodu, a ze względu na doskonałe odpychanie zabrudzeń i właściwości samoczyszczące można zmniejszyć częstotliwość mycia.

W przeciwieństwie do wosków, powłoki ceramicznej nie da się zmyć przy pomocy środków chemicznych, dlatego jest to najtrwalszy znany sposób zabezpieczenia powierzchni. Jedynym sposobem usunięcia powłoki jest maszynowe wypolerowanie. Powłoka ceramiczna zabezpiecza również przed graffiti, naniesiona farba nie przylega do powierzchni i łatwo daje się usunąć.

Sposób użycia

Optymalne warunki nakładania:

 1. Najlepszy zakres temperatur do nakładania wynosi od 10C do 35C
 2. Nakładać w pomieszczeniu lub zacienionym miejscu.
 3. Nie nanosić w warunkach nadmiernej wilgotności.

Przygotowanie powierzchni:

 1. Umyć i dokładnie osuszyć lakier.
 2. Powierzchnia powinna dokładnie umyta. Smoła, resztki wosków należy usunąć odtłuszczając powierzchnię przy pomocy zmywacza. Zaleca się użycie glinki do lakieru K2
 3. Lakier z zarysowaniami wypolerować maszynowo, np. przy pomocy maszyny polerskiej i past K2 LUSTER

Aplikacja:

 1. Przed przystąpieniem do aplikacji powłoki ceramicznej należy dokładnie odtłuścić powierzchnię zmywaczem K2 KLINET, używając mikrofibry - np. mikrowłokno K2 BONA.
 2. wstrząsnąć przed użyciem i nałożyć 6-8 kropli na na suchą chusteczkę owiniętą na aplikatorze. ( pierwsze nałożenie może być bardziej obfite w celu impregnacji aplikatora)
 3. Nakładać krzyżowo, jednorazowo na powierzchnie nie większe niż 50x50 cm.
 4. Po 2-3 minutach od nałożenia w temp. ok. 20C, wypolerować powierzchnie przy pomocy mikrowłókna (wyższa temperatura skraca czas schnięcia, niższa wydłuża). Nie dopuszczać do całkowitego wyschnięcia powłoki na lakierze. ( w takim przypadku usunięcie powłoki jest możliwe przez jej spolerowanie)
 5. Po nałożeniu i wypolerowaniu pierwszej warstwy odczekać min. 1 godzinę.Już przy jednej warstwie uzyskuje się bardzo wysoką trwałość. Dopuszczalne jest natomiast warstwowanie powłoki i nałożenie 2 lub nawet 3 warstw. Dodatkowo potęguje to efekt wytrzymałości.

Po aplikacji:

 1. Pozostawić auto w suchym pomieszczeniu na min. 8 godzin.
 2. Przez następnych 7 dni nie myć auta przy użyciu jakichkolwiek środków chemicznych.
 3. Do regularnej konserwacji powłoki (co 3-6 miesięcy) zaleca się użycie produktu K2 GRAVON RELOAD.
 • Pojemność [l]: 50 ml

Napisz swoją recenzję

K2 GRAVON REFILL 50ml

K2 GRAVON REFILL 50ml

Ceramiczna ochrona lakieru do 5 lat

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Klienci którzy kupil ten produkt, kupili również

30 Inne produkty w tej samej kategorii: