K2 IMPERIAL Oryginalny rozmiar

K2 MAESTRIA

K2

Indeks: ZA005

zestaw do polerowania i zabezpieczenia lakieru

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

799,00 zł

Zestaw produktów K2 MAESTRIA, przy pomocy którego każdy entuzjasta samochodowej kosmetyki może zostać wirtuozem polerki lakieru.Przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.To ostateczny krok do uzyskania spektakularnego wyglądu lakieru i uzyskania efektu lustra.W zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia 3-stopniowej korekty lakieru.Pasty polerskie K2 Luster 200 ml w 3 różnych gradacjach (mocno ścierna, średnio ścierna i wykończeniowa), usuną rysy, defekty i hologramy. W zestawie z dedykowanym kompletem padów polerskich i elektryczną polerką obrotową uczynią lakier gładkim i szklistym. Wolnym od jakichkolwiek skaz.Wolna od zarysowań powłoka lakiernicza zyska lustrzany połysk i nada autu spektakularny wygląd.Użycie odtłuszczacza K2 Klinet przygotuje lakier do dalszych prac, takich jak zabezpieczenie lakieru za pomocą ceramicznej lub woskowej powłoki ochronnej.

Zestaw zawiera:

1. K2 T6 Klinet 770 ml - Płyn służący do odtłuszczenia i oczyszczania lakieru przed nakładaniem wosków i sealantów. Gwarantuje lepsze wiązanie warstwy woskowej z powierzchnią, dzięki czemu utrzymuje się ona znacznie dłużej.

2. MASNER elektryczna polerka obrotowa - Elektryczna polerka z możliwością płynnej regulacji obrotów. Charakteryzuje się niskim poziomem wibracji oraz wysoką ergonomią. Posiada elektroniczny układ łagodnego startu oraz stałą szybkość obrotową bez względu na nacisk.

3. K2 BONA - jest to idealna mikrofibra do usuwania resztek materiałów polerskich oraz docierania resztek wosku z lakieru samochodowego. Mikrofibra jest cięta laserowo, dzięki czemu nie posiada obszyć oraz krawędzi, które mogłyby powodować zarysowania lakieru.

4. K2 DURAFLEX - Uchwyt służący do mocowania tarcz polerskich. Wykonany z elastycznego materiału, dzięki któremu pad ma cały czas kontakt z powierzchnią. Doskonale współpracuje z gąbkami i futrami polerskimi oraz materiałami ściernymi.

5. K2 DURAFLEX  3 gąbki ( twarda, średnia i miękka)- Wysokiej jakości profesjonalne gąbki polerskie do polerowania różnego rodzaju powłok lakierniczych. Przeznaczone do mechanicznego polerowania z prędkością max 2500 obr/min.

6. K2 Luster Q1 200 g - to pasta do maszynowego polerowania lakieru i wielu innych powierzchni.

7. K2 Luster Q3 200 g - to pasta do maszynowego polerowania lakieru. Usuwa rysy po papierze ściernym, myjniach automatycznych, zmatowienia, skórkę pomarańczową, oksydację, hologramy, przebarwienia.

8. K2 Luster Q5 200 g - to mleczko do stosowania w ostatnim kroku polerowania maszynowego lakierów i wielu innych powierzchni. Likwiduje koliste ślady po polerowaniu (hologramy) oraz mikrozarysowania.

9. K2 Proton 200 g  - to najwyższej jakości wosk Carnauba do lakieru samochodowego wyprodukowany na bazie najtwardszego wosku występującego w naturze. Twardy wosk nadaje lakierowi niesamowity, lustrzany połysk, wzmacnia i pogłębia kolor.

Napisz swoją recenzję

K2 MAESTRIA

K2 MAESTRIA

zestaw do polerowania i zabezpieczenia lakieru

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

30 Inne produkty w tej samej kategorii: