K2 CZYSTE WNĘTRZE START Oryginalny rozmiar

K2 DETAILING WNĘTRZA

K2

Indeks: Z002

Zesatw produktów do kompleksowego wyczyszczenai wnętrza

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x K2 POLO PROTECTANT 770 ML FAHREN

Mleczko do pielęgnacji kokpitu

1 x K2 KLIMA DOKTOR 500 ML

Pianka do odświeżania klimatyzacji

1 x K2 BONA LASER

Mikrofibra do polerowania 40x40 cm BEZSZWOWA

1 x K2 AURON ZESTAW

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skór

1 x K2 OMEGA 500 ML

Żel do pielegnacji deski rozdzielczej

1 x K2 APC 1L

K2 APC 1L - wszechstronny środek czyszczący, koncentrat NEUTRALNE PH

quantity up quantity down

179,00 zł

  •  

Dzięki zestawowi kilku podstawowych kosmetyków do wnętrza auta, nadasz mu nowy, atrakcyjny wygląd i zwiększysz komfort podróżowania samochodem.

W skład zestawu wchodzą:

1. K2 GOLD APC 1L koncentrat - do czyszczenia rożnego rodzaju powierzchni we wnętrzu auta m.in. plastików czy tapicerki. Jego stężenie dobiera się w zależności od stopnia zabrudzenia danej powierzchni. Neutralne PH - bezpieczny dla delikatnych powierzchni. 

2. K2 AURON ZESTAW SOFT - zestaw do czyszczenia i konserwacji tapicerek skórzanych, który składa się z: Pianka Auron Cleaner 200ml do czyszczenia skóry, szczoteczka do czyszczenia skóry, Auron Protectant 150ml środek do konserwacji skóry, ściereczka z mikrofibry BONA LASER

3. K2 OMEGA 500ml + aplkator + mikrofibra (efekt połysk) - zestaw do konserwacji i odnawiania plastików. Nadaje połysk oraz bardzo długo utrzymujący się efekt. Posiada przyjemny zapach. 

4. K2 POLO PROTECTANT 770ml atomizer (efekt matowy) - Gdy znudzi Ci się efekt połysku, bez problemu zmienisz go na naturalny matowy kolor stosując środek K2 Polo Protectant. Środek do pielęgnacji i konserwacji elementów wnętrza z tworzyw sztucznych, w tym również elementów wykonanych z delikatnych materiałów. 

5. K2 KLIMA DOSTOR 500ML - profesionalny środek w postaci pianki, aplikowany bezpośrednio na parownik klimatyzacji. Użycie jest bardzo proste: wystarczy wyjąć filtr kabinowy a następnie w jego miejsce zaaplikować piankę K2 Klima Doctor, która usunie z parownika wszelkie zanieszczyszcznia oraz grzyby.

6. K2 MIKROFIBRA BONA LASER - Dodatkowa ściereczka mikrofibrowa do użycia np. z APC lub dowolnym innym produktem z tego zesatwu. Cięta laserowo, doskonale czyści i nie rysuje powierzchni.

 

Napisz swoją recenzję

K2 DETAILING WNĘTRZA

K2 DETAILING WNĘTRZA

Zesatw produktów do kompleksowego wyczyszczenai wnętrza

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

30 Inne produkty w tej samej kategorii: