K2 CZYSTE WNĘTRZE START Oryginalny rozmiar

K2 DETAILING WNĘTRZA

K2

Indeks: Z002

Zesatw produktów do kompleksowego wyczyszczenai wnętrza

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x K2 POLO PROTECTANT 770 ML FAHREN

Mleczko do pielęgnacji kokpitu

1 x K2 KLIMA DOKTOR 500 ML

Pianka do odświeżania klimatyzacji

1 x K2 BONA LASER

Mikrofibra do polerowania 40x40 cm BEZSZWOWA

1 x K2 AURON ZESTAW

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skór

1 x K2 OMEGA 500 ML

Żel do pielegnacji deski rozdzielczej

1 x K2 APC 1L

K2 APC 1L - wszechstronny środek czyszczący, koncentrat NEUTRALNE PH

quantity up quantity down

239,00 zł

  •  

Dzięki zestawowi kilku podstawowych kosmetyków do wnętrza auta, nadasz mu nowy, atrakcyjny wygląd i zwiększysz komfort podróżowania samochodem.

W skład zestawu wchodzą:

1. K2 GOLD APC 1L koncentrat - do czyszczenia rożnego rodzaju powierzchni we wnętrzu auta m.in. plastików czy tapicerki. Jego stężenie dobiera się w zależności od stopnia zabrudzenia danej powierzchni. Neutralne PH - bezpieczny dla delikatnych powierzchni. 

2. K2 AURON ZESTAW SOFT - zestaw do czyszczenia i konserwacji tapicerek skórzanych, który składa się z: Pianka Auron Cleaner 200ml do czyszczenia skóry, szczoteczka do czyszczenia skóry, Auron Protectant 150ml środek do konserwacji skóry, ściereczka z mikrofibry BONA LASER

3. K2 OMEGA 500ml + aplkator + mikrofibra (efekt połysk) - zestaw do konserwacji i odnawiania plastików. Nadaje połysk oraz bardzo długo utrzymujący się efekt. Posiada przyjemny zapach. 

4. K2 POLO PROTECTANT 770ml atomizer (efekt matowy) - Gdy znudzi Ci się efekt połysku, bez problemu zmienisz go na naturalny matowy kolor stosując środek K2 Polo Protectant. Środek do pielęgnacji i konserwacji elementów wnętrza z tworzyw sztucznych, w tym również elementów wykonanych z delikatnych materiałów. 

5. K2 KLIMA DOSTOR 500ML - profesionalny środek w postaci pianki, aplikowany bezpośrednio na parownik klimatyzacji. Użycie jest bardzo proste: wystarczy wyjąć filtr kabinowy a następnie w jego miejsce zaaplikować piankę K2 Klima Doctor, która usunie z parownika wszelkie zanieszczyszcznia oraz grzyby.

6. K2 MIKROFIBRA BONA LASER - Dodatkowa ściereczka mikrofibrowa do użycia np. z APC lub dowolnym innym produktem z tego zesatwu. Cięta laserowo, doskonale czyści i nie rysuje powierzchni.

 

Napisz swoją recenzję

K2 DETAILING WNĘTRZA

K2 DETAILING WNĘTRZA

Zesatw produktów do kompleksowego wyczyszczenai wnętrza

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Klienci którzy kupil ten produkt, kupili również

30 Inne produkty w tej samej kategorii: