Domowa Auto-Myjnia Oryginalny rozmiar

Domowa Auto-Myjnia

Indeks: Za011

Zestaw do gruntownego mycia auta po zimie i nietylko.

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x K2 EXPRESS PLUS 1 L

Szampon samochodowy z woskiem

1 x K2 SZCZOTKA DO MYCIA RĘCZNEGO

Ergonomiczna szczotka do mycia pojazdów

1 x K2 MOLI MIKROWŁÓKNO OSUSZAJĄCE XXL 60X60 CM

Chłonne, grube i trwałe mikrowłókno

1 x RIM

Do czyszczenia felg

quantity up quantity down

53,55 zł

W skład zestawu wchodzą:

 K2 Express Plus - Niezwykle skuteczny, skoncentrowany szampon. Opakowanie wystarcza na umycie ponad 50 samochodów.Posiada doskonałe właściwości czyszczące. Nadaje się do mycia zarówno lakierów akrylowych, jak i metalizowanych. Nie pozostawia smug i zacieków.Dzięki zawartości naturalnego wosku Carnauba z brazylijskich drzew palmowych szampon zapewnia lustrzany połysk każdego lakieru. Dodatkowo po umyciu tworzy na powierzchni niewidzialną powłokę, która chroni lakier przed powstawaniem drobnych rys. Nie pozostawia białego osadu na czarnych elementach karoserii (zderzaki, uszczelki gumowe).

K2 Szczotka do mycia ręcznego - Ergonomiczna szczotka do mycia pojazdów. Posiada gestę, miękkie, nierysujące włosie poliestrowe (końcówki włosia rozdwajane, aby ułatwić mycie i wykluczyć porysowanie lakieru). Włosie odporne na działanie środków myjących. Rączka i krawędzie szczotki zalane gumą, co uniemożliwia ewentualne obtłuczenie mytej powierzchni.

K2 Moli Mikrowłókno - Pozwala na bardzo szybkie osuszenie nawet kilku samochodów bez konieczności wykręcania. Jest bardzo grube, dzięki czemu doskonale wchłania wodę. Nie powoduje zarysowań, nie pozostawia żadnych smug. Mikrowłókno jest przeznaczone dla myjni samochodowych. Można je wielokrotnie prać i suszyć.

Carso Rim - W sposób łatwy i bezpieczny przenika, rozpuszcza i dokładnie usuwa z felg i kołpaków nawet najcięższy, głęboko zalegający brud. Nadaje czyszczonym powierzchniom głęboki połysk. Po zastosowaniu na powierzchni felg powstaje warstwa ochronna, która zabezpiecza przed korozją i ułatwia ponowne czyszczenie. Szczególnie zalecany do felg aluminiowych. Całkowicie bezpieczny dla felg i opon.

Napisz swoją recenzję

Domowa Auto-Myjnia

Domowa Auto-Myjnia

Zestaw do gruntownego mycia auta po zimie i nietylko.

Napisz swoją recenzję

28 Inne produkty w tej samej kategorii: