Czysta Przyjemność Oryginalny rozmiar

Czysta Przyjemność

Indeks: Za010

Zestaw dla kierowców spragnionych wiosennego klimatu wewnątrz swego auta.

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x K2 NUTA 770 ML

Płyn do mycia szyb

1 x K2 OPTI

Mikrofaza do szyb i lusterek 40x40 cm

1 x K2 POLO COCKPIT FAHREN 600 ML

Pielęgnuje deskę rozdzielczą

1 x K2 VENTO FAHREN 8 ML

Ekskluzywny zapach samochodowy

quantity up quantity down

34,96 zł

W skład zestawu wchodzą :

K2 Nuta - Płyn do czyszczenia szyb samochodowych, reflektorów oraz innych powierzchni szklanych, plastikowych i laminowanych. Bezpieczny dla lakieru.  Z łatwością usuwa brud i kurz, pozostawiając idealnie czystą pozbawioną smug powierzchnię. Doskonale nadaje się także do stosowania wewnątrz auta, usuwa tłuste zabrudzenia oraz nalot od dymu papierosowego.

K2 Opti - Mikrowłókno do czyszczenia szyb i lusterek. Skutecznie osusza czyszczoną powierzchnię, usuwa wszelki brud i pozostałości po owadach.

K2 Polo Cockpit Fahren - Zastosowane nanocząsteczki idealnie wnikają w strukturę materiału, aby wydobyć jego pierwotny kolor i blask, jednocześnie długotrwale chronią przed ponownym osadzaniem się brudu i kurzu. Szczególnie polecany do deski rozdzielczej, plastików, gumy oraz mebli, niezależnie od koloru.

K2 Vento Fahren - w delikatny sposób odświeża wnętrze każdego auta. Aplikator zaprojektowany został tak, aby zapach dozować stopniowo w minimalnych ilościach. Drewniany korek nasącza się substancją zapachową i w ten sposób powoli ją uwalnia.

 

 

Napisz swoją recenzję

Czysta Przyjemność

Czysta Przyjemność

Zestaw dla kierowców spragnionych wiosennego klimatu wewnątrz swego auta.

Napisz swoją recenzję

28 Inne produkty w tej samej kategorii: