Wiosenny Niezbędnik Oryginalny rozmiar

Wiosenny Niezbędnik

Indeks: za015

Zestaw Wiosenny Niezbędnik  składa sie z Pasty K2 Turbo, K2 Polo Cockpit, K2 Nuta i zapachu K2 Fresh Wind.

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

32,23 zł

Zestaw Wiosenny Niezbędnik  składa się z :

K2 TurboPasta K2 Turbo to absolutny lider sprzedaży wśród wyrobów do konserwacji lakieru w Polsce.
Nagradzana tytułem Laur konsumenta w latach 2006-2012. Produkt nowoczesny i sprawdzony przez milionów zadowolonych klientów w 30 krajach świata. Posiada rekomendację DEKRA, światowego eksperta w badaniach certyfikacyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkt wyróżniony nagrodami na prestiżowych międzynarodowych targach wynalazków i innowacji m.in. w Jenie (Niemcy), Brukseli, (Belgia), Seulu (Korea Południowa)

K2 Polo Cockpit - CZYŚCI, NABŁYSZCZA, KONSERWUJE I CHRONI PRZED KURZEM. Zastosowane nanocząsteczki idealnie wnikają w strukturę materiału, aby wydobyć jego pierwotny kolor i blask, jednocześnie długotrwale chronią przed ponownym osadzaniem się brudu i kurzu. Szczególnie polecany do deski rozdzielczej, plastików, gumy oraz mebli, niezależnie od koloru.

K2 NutaPreparat do czyszczenia szyb samochodowych, reflektorów oraz innych powierzchni szklanych, plastikowych i laminowanych. Bezpieczny dla lakieru.  Z łatwością usuwa brud i kurz, pozostawiając idealnie czystą pozbawioną smug powierzchnię. Doskonale nadaje się także do stosowania wewnątrz auta, usuwa tłuste zabrudzenia oraz nalot od dymu papierosowego.

K2 Fresh Wind - Samochodowy odświeżacz powietrza w formie zawieszki o kształcie barwnego motyla. Pięć wyjątkowych aromatów ożywi wnętrze każdego auta niczym delikatny powiew spod motylich skrzydeł, wypełniając je aromatyczną wonią. Gama zapachów obejmuje kipiące świeżością truskawkę i mandarynkę, delikatną wanilię i zieloną herbatę oraz ekskluzywny - men.


Napisz swoją recenzję

Wiosenny Niezbędnik

Wiosenny Niezbędnik

Zestaw Wiosenny Niezbędnik  składa sie z Pasty K2 Turbo, K2 Polo Cockpit, K2 Nuta i zapachu K2 Fresh Wind.

Napisz swoją recenzję

28 Inne produkty w tej samej kategorii: