K2 SILIKON PŁYWAJĄCY 21G Oryginalny rozmiar

K2 SILIKON PŁYWAJĄCY 21G

K2

Indeks: B260

SILIKON PŁYWAJĄCY - FLOWABLE SILICONE

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

9,88 zł

K2 FLOWABLE SILICONE to specjalistyczny silikon „pływający” - płynna uszczelka. W momencie nanoszenia posiada bardzo płynną formę, dzięki czemu skutecznie wypełnia małowidoczne oraz trudno dostępne szczeliny. Wysycha już po jednej godzinie i tworzy wtedy elastyczną, bardzo wytrzymałą, wodoszczelną uszczelkę odporną na drgania, skrajne temperatury, warunki atmosferyczne. Wiąże się ze szkłem, gumą, tworzywami sztucznymi, drewnem, betonem i innymi. Wytrzymałość na rozciąganie 215 psi, współczynnik odkształcenia 195%.

Po wyschnięciu całkowicie bezbarwny.

Idealnie nadaje się wypełnienia niewidocznych szczelin wokół szyb, kloszy lamp, świednie nadaje się do uszczelniania szyberdachu. Doskonale naprawia uszczelnienia drzwi i okien oraz ram okiennych. Może być stosowany do uszczelniania części, które mają bezpośredni kontakt z wodą np.łodzie,akwaria, baseny.

Sposób użycia:

Dokładnie oczyścić i osuszyć powierzchnię. Uciąć aplikator tak, aby uzyskać odpowiedni otwór. Nałożyć wokół miejsca przecieku, następnie usunąć jego nadmiar. Wysycha w ciągu 1 godziny, a pełną szczelność uzyskuje po 24 godzinach. Po czasie pełnego związania należy sprawdzić czy uzyskana szczelność jest odpowiednia. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Aby zapobiec zapychaniu się aplikatora, po zakończeniu pracy wycisnąć odrobinę silikonu i pozostawić do wyschnięcia. Przed kolejnym użyciem usunąć zaschniętą końcówkę.

Gramatura: 21g

Napisz swoją recenzję

K2 SILIKON PŁYWAJĄCY 21G

K2 SILIKON PŁYWAJĄCY 21G

SILIKON PŁYWAJĄCY - FLOWABLE SILICONE

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Klienci którzy kupil ten produkt, kupili również

30 Inne produkty w tej samej kategorii: