ERLA MICROFAST

Indeks: R1013

ściereczki z mikforibry białe 30 szt rozm. 30x30cm

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

67,59 zł

ERLA Microfast to praktyczny zestaw 30 szt. uniwersalnych białych bezszwowych ściereczek z mikrofibry w kartonowym wygodnym opakowaniu. Przydatny w pracy profesjonalnych firm sprzątających, w gabinetach kosmetycznych, medycznych, dentystycznych, kuchniach, restauracjach, hotelach, wszędzie tam, gdzie nieskazitelna czystość to konieczność. Idealne także do użytku domowego.

 

Biały kolor ściereczek jest idealny do  czyszczenia białych mebli, skórzanych kanap czy tapicerki w aucie. Masz pewność, że nawet w połączeniu ze środkami chemicznymi nie zafarbuje powierzchni. Dzięki swoim właściwościom Microfast  jest także doskonałą ściereczką do polerowania.

 

Microfast użyjesz wielokrotnie, zastąpisz nimi jednorazowe ściereczki. Wykonane z niezawodnego materiału – mikrofibry, który jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia i niezwykle trwały. Ściereczki są bezszwowe - pozbawiono je przeszyć oraz zaostrzonych włókien na krawędziach, więc nie ma ryzyka uszkodzenia delikatnych powierzchni. Nie pozostawiają smug ani włókien.

Wszechstronne. Można je stosować praktycznie do każdej powierzchni - szkła, plastiku, mebli matowych i z połyskiem, gumy, kafelek, powierzchni drewnianych, metalowych, chromowanych, ceramicznych.

ERLA Microfast już nigdy nie zabraknie Ci ściereczek!

 

30 sztuk w opakowaniu
Rozmiar 1 sztuki: 30x30cm
Skład: 20% poliamid, 80% poliester
Gramatura: 200 gsm

 

  • Kod produktu: R1013
  • Opis pod nazwą produktu: Zestaw 30 ściereczek z mikrofibry

Napisz swoją recenzję

ERLA MICROFAST

ERLA MICROFAST

ściereczki z mikforibry białe 30 szt rozm. 30x30cm

Napisz swoją recenzję

30 Inne produkty w tej samej kategorii: