K2 ROTON PRO 1L refill Oryginalny rozmiar

K2 ROTON PRO 1L

K2

Indeks: D1001

profesionalny płyn do mycia felg 1L / deironizer ( werjsa refill bez atomizera)

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

41,49 zł

K2 Roton Pro to super skuteczny płyn do mycia felg usuwający uporczywe zabrudzenia, w tym osad z klocków hamulcowych, zabrudzenia drogowe. Efektem działania produktu jest zabarwienie naniesionego płynu na czerwono (krwawienie).
Brud jest usuwany bez ryzyka zarysowania czyszczonej powierzchni. Produkt posiada żelową konsystencję, dzięki czemu bardzo długo utrzymuje się na czyszczonej powierzchni w postaci gęstej równomiernie pokrywającej warstwy.

Posiada neutralne PH. Posiada specjalną dawkę składników, minimalizujących nieprzyjemny zapach charakterystyczny dla tego typu środków.

Sposób użycia: przed użyciem produktu upewnić się, że felga jest chłodna w dotyku. Równomiernie spryskać całą czyszczoną powierzchnię. Pozostawić na klika minut. W chwili nanoszenia płyn jest bezbarwny . Reagując z zanieczyszczeniami zabarwia się na czerwono, co oznacza że brud został rozpuszczony (w niektórych rodzajach zabrudzeń, dopuszczalne jest chwilowe zabarwienie się na zielono). W celu usunięcia zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc użyć szczotki do felg, gąbki lub pędzelka. Dokładnie spłukać strumieniem wody, zarówno felgę jak i oponę. Mycie przeprowadzać w cieniu. Nie dopuszczać do wyschnięcia produktu na czyszczonej powierzchni.

Pojemność: 1L + ATOMIZER

  • Pojemność [l]: 1 l

Napisz swoją recenzję

K2 ROTON PRO 1L

K2 ROTON PRO 1L

profesionalny płyn do mycia felg 1L / deironizer ( werjsa refill bez atomizera)

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Klienci którzy kupil ten produkt, kupili również

28 Inne produkty w tej samej kategorii: