Ciesz się latem i swoim samochodem.

Opublikowano 2015-06-17

Sezon wakacyjnych wyjazdów zbliża się wielkimi krokami. By wyprawa w nieznane stała się źródłem przyjemności, warto się do niej przygotować. Nie tylko planując podróż, ale również odświeżając wnętrze auta i uzupełniając jego wyposażenie. Przed wyjazdem kabinę samochodu warto odkurzyć, a deskę rozdzielczą i inne plastiki przetrzeć środkiem do czyszczenia, który, usunie kurz oraz spowolni tempo jego ponownego osiadania. Ogromny wpływ na atmosferę we wnętrzu auta ma jakość powietrza opuszczającego układ wentylacji. Pojawienie się nieprzyjemnego zapachu w momencie uruchomienia klimatyzacji
oznacza, że w plątaninie przewodów zagnieździły się szkodliwe dla naszego zdrowia drobnoustroje. Walka z nimi nie jest trudna. Układ wentylacji można odświeżyć w kilkanaście minut. Pomoże w tym K2 Klima Fresh. Łatwy w aplikacji środek, który może być stosowany we wszystkich typach klimatyzacji.

Przezorny zawsze ubezpieczony. W szczególności na drodze, gdzie mogą zaskoczyć nas różne problemy. Część z nich można rozwiązać we własnym zakresie, unikając tracenia czasu i pieniędzy na pomoc drogową. Pod warunkiem, że przed wyjazdem zainwestowaliśmy w pakiet akcesoriów. W bagażniku samochodu nie powinno zabraknąć aerozolu do pompowania i uszczelniania opon, linki holowniczej czy wzmacnianej płótnem taśmy, która pozwoli na podklejenie urwanych elementów bądź uszczelnienie pękniętych przewodów. Przydatne mogą być też kleje, lejek do paliwa czy żel do mycia dłoni. Wszystkie z wymienionych produktów znajdują się w zestawie „Wypad za miasto”.

Po zakończonej podróży samochód warto przywrócić do pierwotnego stanu. Najczęściej wystarcza odkurzanie i przetarcie plastikowych elementów. Nie można jednak wykluczyć, że na tapicerce pojawią się plamy po jedzeniu czy rozlanych napojach. Do ich usunięcia warto użyć dedykowanych środków do czyszczenia tapicerki (np. K2 Tapis), które w szybki i bezpieczny dla tkaniny sposób usuną zanieczyszczenie.

Poniżej przedstawiamy produkty K2, dzięki którym uzyskasz zamierzony efekt. Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem w tym momencie, zapisz się na nasz newsletter, a dostarczymy na Twoją skrzynkę specjalne oferty promocyjne, skrojone na miarę Twoich potrzeb i pogody za oknem.


 

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz