Skuteczne i spektakularne mycie felg.

Opublikowano 2015-05-28

Zaniedbane felgi zepsują wygląd nawet najpiękniejszego samochodu. Kto choć raz próbował je doczyścić, doskonale wie, jak uporczywy potrafi być brud na kołach.
Ramiona alufelg czy powierzchnię kołpaków pokrywa mieszanina zanieczyszczeń drogowych i pyłu ze ścierających się klocków hamulcowych. Drugi z wymienionych jest szczególnie agresywny – rozgrzane drobiny niezwykle mocno przylegają do lakieru. Szorowanie kół nie będzie najlepszym pomysłem. Felgi i tak nie uda się perfekcyjnie wyczyścić, a użycie znacznej siły i ostrej szczotki doprowadzi do porysowania lśniącej powierzchni. Jedynym ratunkiem będzie polerowanie bądź powtórne lakierowanie obręczy.
Istnieje jednak sposób na szybkie i bezpieczne czyszczenie felg. Są nimi dedykowane płyny do czyszczenia, które reagują z osadami, powodując odklejanie ich od powierzchni. Formułę K2 Roton skomponowano w taki sposób, by po zakończeniu rozpuszczania brudu początkowo bezbarwny płyn do mycia felg zmieniał barwę na czerwoną. Jeżeli jednokrotny zabieg nie usunie wszystkich osadów, operację można powtórzyć. Po opłukaniu kół strumieniem wody samochód jest gotowy do jazdy.
Kolejnego mycia nie warto odwlekać do ostatniej chwili. Im koła ulegną mocniejszemu zabrudzeniu, a więcej zanieczyszczeń zagnieździ się w narożnikach ramion felg, tym ich doczyszczenie będzie bardziej czasochłonne.

Poniżej przedstawiamy produkty K2, dzięki którym uzyskasz zamierzony efekt. Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem w tym momencie, zapisz się na nasz newsletter, a dostarczymy na Twoją skrzynkę specjalne oferty promocyjne, skrojone na miarę Twoich potrzeb i pogody za oknem.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz