ZESTAW POLERKA LAKIERU Oryginalny rozmiar

DUŻY ZESTAW DETAILER - POLERKA LAKIERU

K2

Indeks: ZA031

Rozbudowany zestaw do profesjonalnej korekty lakieru

Więcej szczegółów

quantity up quantity down

1 149,00 zł

W skład zestawu wchodzą:

1. Doskonała oborotwa maszyna polerska Masner z płynną regulacją obrotów, miękkim startem oraz funkcją utrzymywania stałej prędkości obrotowej bez względu na nacisk.

Dane techniczne:

 • Moc: 1200W
 • Napięcie: 230V
 • Częstotliwość: 50Hz
 • Masa: 3,2kg
 • Gwint wrzeciona: M14
 • Obroty: 600-3000
 • Kod produktu: L5315

 

2. Tarcza polerska Duraflex na rzep - uchwyt  służący  do  mocowania  tarcz  polerskich.  Wykonany  z  elastycznego  materiału, dzięki  któremu  pad  ma  cały  czas  kontakt  z  powierzchnią. Doskonale  współpracuje  z gąbkami i futrami polerskimi oraz materiałami ściernymi.

3. Zestaw najwyższej jakości past polerskich serii K2 LUSTER -

 • K2 LUSTER Q1 1KG OZNACZENIE BIAŁE  MOCNOŚCIERNA - szybko usuwa bardzo duże zarysowania i likwiduje defekty z ekstremalnie zniszczonych lakierów. Wytwarza mało ciepła podczas pracy, przez co nie przegrzewa powierzchni.
 • K2 LUSTER Q3 1KGg OZNACZENIE ZIELONE - WSZECHSTRONNY ŚRODEK POLERSKI - do stosowania przy usuwaniu większości defektów, usuwa rysy po papierze ściernym gr1500-2000, myjniach automatycznych, zmatowienia, skórkę pomarańczową, oksydację, hologramy, przebarwienia. Doskonale nadaje się do polerowanie świeżo nałożonych lakierów oraz do renowacji starych, zniszczonych powłok. Wytwarza mało ciepła podczas pracy, przez co nie przegrzewa powierzchni. Daje doskonałe efekty podczas stosowania w tzw. jednym kroku - tj. 1 cykl polerowania z 1 gąbką. .
 • K2 LUSTER Q5 200g OZNACZENIE NIEBIESKIE DAJE PERFEKTCYJEN WYKOŃCZENIE BEZ HOLOGRAMÓW to mleczko do stosowania w ostatnim kroku polerowania maszynowego lakierów i wielu innych powierzchni. Likwiduje koliste ślady po polerowaniu (hologramy) oraz mikrozarysowania. Zapewnia bardzo wysoki, lustrzany połysk oraz głęboki kolor. .

 

4. Zestaw gąbek polerskich DURAFLEX na rzep, średnica 150mm, grubość 2,5cm

 • L611 Duraflex gąbka twarda niebieska - dedykowana do pasty Q1 (opcjonalne użycie z pastą Q3)
 • L612 Duraflex gąbka średniotwarda pomrańczowa - dedykowana do pasty Q3 (opcjonalne użycie z pastą Q1)
 • L614 Duraflex gąbka miękka  - dedykowana do pasty Q5 (opcjonalne użycie z pastą Q3)

 

5. Zmywacz do lakieru K2 Klinet 770 -  Gwarantuje lepsze wiązanie warstwy woskowej z powierzchnią, dzięki czemu utrzymuje się ona znacznie dłużej. Doskonale usuwa resztki past polerskich, dlatego świetnie nadaje się do weryfikacji stanu faktycznego lakieru w trakcie i po jego wypolerowaniu, np. przy pomocy kontroli świetlnej. Jest w pełni bezpieczny dla wszelkich typów lakierów, elementów z tworzyw sztucznych, gumowych i szklanych.

6. Mikrowłókno K2 King 60x40cm ( 2 SZTUKI ) - Gruby i puszysty ręcznik z mikrofibry do osuszania oraz ścierania nadmiaru wosku i nabłyszczaczy. Dzięki specjalnemu obszyciu, nie pozostawia żadnych rys. Produkt sprawdzony i uznany przez profesjonalne salony zajmujące się autodetailingiem. Niezwykle trwałe, nawet po wielokrotnym praniu wygląda jak nowe.

7. Twardy wosk Carnauba K2 Proton w zestawie z wysokiej jakości aplikatorem oraz mikrofibrą. 

K2 Proton to najwyższej jakości wosk do lakieru samochodowego z wysoką zawartością naturalnego wosku Carnauba oraz syntetycznych polimerów. Połączenie to daje niesamowitą trwałość oraz przyjemność nanoszenia - praca z woskiem K2 Proton jest bardzo przyjemna i łatwa.

8. Glinka do lakieru.

Przy pomocy glinki usuniesz zabrudzenia, niemożliwe do usunięcia przy pomocy nawet najbardziej dokładnego mycia. Jest to niezmiernie ważne przed polerowaniem lakieru, gdyż nieusunięty w ten sposób brud zalegający w mikroszczelinach lakieru, dostaje się w powierzchnie gąbki polerskiej i utrudnia uzyskanie optymalnego efektu. Aby nadać połysk glince popsikaj miejsce lakieru lubrykantem K2 Spectrum, obecnym w tym zestawie.

9. K2 Spectrum.

Quick detailer. Płyn , który spełnia 2 funkcje w tym zestawie. 1. Służy jako lubrykant nadający poślizg glince. 2. Nadaje się do okresowego odświeżania lakieru po koljnych myciach. Po jego użyciu, które zajmuje ok. 10 minut dla całego auta, lakier zawsze będzie wyglał jak swieżo wypolerowany.


Napisz swoją recenzję

DUŻY ZESTAW DETAILER - POLERKA LAKIERU

DUŻY ZESTAW DETAILER - POLERKA LAKIERU

Rozbudowany zestaw do profesjonalnej korekty lakieru

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Klienci którzy kupil ten produkt, kupili również

30 Inne produkty w tej samej kategorii: