Aromat "małej czarnej" w Twoim aucie.

Opublikowano 2015-05-28

Istnieją zapachy, które poprawiają nam humor i pobudzają do działania. Jednym z nich jest aromat kawy.
Charakterystyczny zapach podświadomie kojarzymy z przyjemnymi i szczęśliwymi chwilami – porankiem w domu, przerwą w pracy czy weekendową podróżą w nieznane. Ale nie tylko. Badania wykazały, że zapach kawy poprawia percepcję i zdolność do działania, przy jednoczesnym zmniejszeniu prawdopodobieństwa popełnienia błędu.
Aktywizacja organizmu jest przydatna nie tylko w biurze. Równie ważna, a może nawet ważniejsza jest w samochodzie. Kawę kupimy na każdej stacji benzynowej. Kto chciałby cieszyć się jej aromatem przez długi czas, powinien sięgnąć po K2 Polo Cockpit Kawa – spray do czyszczenia kokpitu o kawowej kompozycji nut zapachowych. Aromat jest na tyle intensywny, by poprawić nam dzień, ale również na tyle delikatny, by nie przytłaczać kierowcy i pasażerów.
K2 Polo Cockpit Kawa nabłyszcza tworzywa sztuczne we wnętrzu samochodu, a zawarte w nim nanocząsteczki przywracają im pierwotny kolor oraz zabezpieczają przed powtórnym osiadaniem kurzu. Krótko mówiąc - przyjemne z pożytecznym!

Poniżej przedstawiamy produkty K2, dzięki którym uzyskasz zamierzony efekt. Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem w tym momencie, zapisz się na nasz newsletter, a dostarczymy na Twoją skrzynkę specjalne oferty promocyjne, skrojone na miarę Twoich potrzeb i pogody za oknem.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz