Jak przygotować auto na wyjatkową okazję.

Opublikowano 2015-05-22

Są sytuacje, w których samochód powinien doskonale wyglądać. Uroczystości rodzinne, zloty, a nawet zdjęcia wykonywane przed jego sprzedażą to tylko część z nich. Do wyjątkowych okazji trzeba się dobrze przygotować.
Na półśrodki nie ma miejsca. Nawet niewielkie niedociągnięcia są w stanie zepsuć finalny efekt. Najważniejszy wpływ na prezencję auta ma lakier. Lśniąca i pozbawiona zarysowań powłoka przyciąga wzrok. Na jej konserwację warto poświęcić kilka godzin z jeszcze jednego powodu – zakonserwowany lakier wolniej pokrywa się brudem. Jeżeli to wciąż nie wystarczający argument, pamiętajmy o utracie wartości samochodu – im bardziej dbamy o auto, tym szybciej znajdzie ono nowego właściciela, który będzie skłonny zapłacić za nie większe pieniądze.
To trwałego usunięcia zarysowań i wygładzenia lakieru można użyć mleczka K2 Venox. Perfekcyjną powłokę warto zabezpieczyć woskiem. Syntetyczny K2 Quantum utrzyma efekt świeżości przez kilkanaście wizyt w myjniach. Po każdym myciu nadwozia woskowanie można oczywiście powtórzyć. W nieustannie pędzącym świecie mało kto ma na to czas. Producenci samochodowych kosmetyków znaleźli rozwiązanie. Stworzyli łatwe w aplikacji woski w płynie. Jednym z nich jest K2 Spectrum. Pozwala na zakonserwowanie nadwozia w kilka minut. Nie trzeba nawet szukać zacienionego miejsca, czy głowić się nad sposobem schłodzenia karoserii – produkt może być stosowany w każdych warunkach.
Idealnym dopełnieniem dla lśniącego nadwozia jest głęboka czerń opon. Efektownie kontrastuje z lakierem i z daleka sygnalizuje, że właściciel dba o samochód. Do konserwacji opon najlepiej nadają się żele – są wydajne i łatwe w aplikacji. K2 Sigma przyda się także do pielęgnacji uszczelek czy elementów wykonanych z czarnego plastiku.
Kto nie przepada są samodzielnym wybieraniem kosmetyków dla auta, powinien sięgnąć po zestaw „Wyjątkowa okazja”. Za 99 złotych otrzymamy komplet ekskluzywnych produktów z linii K2 Gold. Raz użyte zmienią auto nie do poznania. Spoglądając na nie z pewnością dojdziemy do wniosku, że samochód warto pielęgnować nie tylko przed wyjątkowymi okazjami...

Poniżej przedstawiamy produkty K2, dzięki którym uzyskasz zamierzony efekt. Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem w tym momencie, zapisz się na nasz newsletter, a dostarczymy na Twoją skrzynkę specjalne oferty promocyjne, skrojone na miarę Twoich potrzeb i pogody za oknem.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz