W aucie jak w domu.

Opublikowano 2015-05-22

W samochodzie spędzamy setki, jeżeli nie tysiące godzin. Stwierdzenie, że jest on naszym drugim domem nie będzie przesadą. Pielęgnując wnętrze auta sprawimy, że czas za kierownicą stanie się bardziej przyjemny.
Niezwykle duży wpływ na atmosferę w kabinie ma przednia szyba. Zanieczyszczenia i osady ograniczają ilość przenikającego światła, a smugi powodują jego niekorzystne załamywanie. To nie tylko problemy natury estetycznej. Szkło o zmniejszonej przejrzystości szybciej męczy nasze oczy. Wystarczy poświęcić kilka minut i sięgnąć po płyn K2 Nuta, a szyby odzyskają dawny blask.
Kiedy dokładnie wyczyścimy szyby, a kabina zostanie rozświetlona dodatkową porcją światła, w oczy zaczną rzucać się zanieczyszczenia na desce rozdzielczej i tapicerce. Dedykowane produkty (np. K2 Oskar) pozwolą na ich szybkie, a zarazem bezpieczne usunięcie. Na tym nie koniec. Czyszczone elementy zaczną wyglądać jak nowe, co może nas skutecznie odwieść od myśli o wymianie samochodu. Zakonserwowanie tworzyw sprayem K2 Polo Cockpit ograniczy ponowne osiadanie kurzu, jak również spowolni proces starzenia plastiku.
Po otwarciu drzwi samochodu nasz wzrok odruchowo pada na tapicerkę foteli. Plamy, których nie sposób przeoczyć, miłośnikom motoryzacji potrafią skutecznie zepsuć dobry humor. Na szczęście uporanie się z zanieczyszczeniami nie jest trudne. Pianka K2 Tapis wnika w strukturę materiału – tapicerki foteli, boczków drzwiowych, dywaników podłogowych czy podsufitki. Po przetarciu mokrą szmatką plama powinna zniknąć. Bez konieczności szorowania, które mogłoby naruszyć strukturę tkaniny i nieodwracalnie zepsuć wygląd wnętrza samochodu.
Warto postawić kropkę nad „i”, którą dla wyczyszczonej kabiny jest zapach samochodowy. Aromat powinien być uwalniany stopniowo. Przepełnione nadmiarem zapachu wnętrze samochodu, szczególnie przy wysokich temperaturach powietrza, do przyjemnych miejsc nie należy. Dobrym wyborem będzie K2 Vento z drewnianym korkiem, który subtelnie uwalnia aromat.
Gruntowne odświeżenie kabiny auta można zlecić profesjonalistom. Rachunki za kompleksową usługę opiewają na 200 złotych i więcej. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym – wziąć sprawy we własne ręce i sporo zaoszczędzić. Wszystkie wymienione produkty tworzą zestaw „Jak w domu” za 35 złotych.

Poniżej przedstawiamy produkty K2, dzięki którym uzyskasz zamierzony efekt. Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem w tym momencie, zapisz się na nasz newsletter, a dostarczymy na Twoją skrzynkę specjalne oferty promocyjne, skrojone na miarę Twoich potrzeb i pogody za oknem.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz