Wakacyjny niezbędnik kierowcy.

Opublikowano 2015-05-14

Nawet najbardziej doskonałe samochody są narażone na awarie. Zgodnie z prawem Murphy'ego, kontynuowanie wakacyjnej podróży uniemożliwi błaha usterka, którą moglibyśmy usunąć samodzielnie, gdybyśmy dysponowali taśmą, klejem czy pianką do uszczelniania opon...
Kto przed rozpoczęciem podróży zadał sobie trud skompletowania podstawowych akcesoriów, może uniknąć konieczności dzwonienia po pomoc drogową. Doraźna naprawa samochodu nie tylko pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy. Zyskamy także na czasie – bezcennym, kiedy ważą się losy krótszego bądź dłuższego wypoczynku z dala od domu.
Ciekawą propozycją dla zapobiegliwych jest zestaw „Wypad za miasto” z oferty K2. Za 65 zł otrzymamy produkty, które ułatwią uporanie się z przebitą oponą, przegryzionymi przez kunę przewodami czy pękniętym wężem w układzie chłodzenia.
W skład pakietu „Wypad za miasto” wchodzi sprej do uszczelnienia przebitej opony i wypełnienia jej powietrzem (K2 Tire Doctor), taśma do izolowania instalacji elektrycznej, bandaż do uszczelniania gumowych przewodów (K2 Autoband), linka holownicza, lejek do paliwa i kleje – szybkoschnący i do tworzyw sztucznych. Po naprawieniu auta pozostaje sięgnąć po żel do mycia rąk K2 Galant, a chwilę później kontynuować podróż ku przygodzie.

Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem w tym momencie, zapisz się na nasz newsletter, a dostarczymy na Twoją skrzynkę specjalne oferty promocyjne, skrojone na miarę Twoich potrzeb i pogody za oknem.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz