Samochód przyciągający spojrzenie.

Opublikowano 2015-05-14

Wielu kierowców marzy o samochodzie, który potrafi na sobie skupić wiele spojrzeń lub to jedno, osoby na której chcemy zrobić wrażenie. Nim zaczniemy w pocie czoła odkładać pieniądze na nowe auto i prosić szefa o nadgodziny, warto popracować nad pojazdem, który posiadamy. Zainwestowanie kilkudziesięciu złotych w pakiet kosmetyków, a następnie przeznaczenie jednego dnia na staranne oczyszczenie lakieru, kół i metalowych elementów potrafi zmienić auto nie do poznania.

Efekt zostanie spotęgowany, jeżeli prezencję nadwozia wciąż psują „pamiątki” po zimowej eksploatacji – zarysowania lakieru, odbarwienia na felgach i zmatowienia na metalowych elementach. Pora otworzyć motoryzacyjne spa...

Mycie karoserii jest okazją do dokładnego obejrzenia wszystkich elementów i zaplanowania kolejnych prac. Przypominamy, że należy używać wyłącznie dedykowanego szamponu do lakieru (np. K2 Express). Jego składniki nie są szkodliwe dla powłoki lakierniczej, uszczelek czy zabezpieczenia antykorozyjnego. Po wytarciu karoserii ściereczką z mikrowłókna można przystąpić do usuwania rys i zmatowień. Służą do tego pasty do polerowania (np. K2 Turbo), które wygładzając powierzchnię lakieru i skutecznie usuwają skazy. Do czyszczenia i nabłyszczenia metalowych elementów warto użyć dedykowanego produktu (K2 Aluchrom) – zagwarantuje najlepszy efekt. Diabeł tkwi w szczegółach, a dokładniej w kołach. Felgi pokryte czarnymi osadami i poszarzałe opony zepsują wygląd nawet najbardziej zadbanego auta. Dawny blask przywróci im płyn do czyszczenia felg (K2 Felix) oraz płyn do nabłyszczania opon (K2 Bold).

Przymierzającym się do odświeżenia samochodu polecamy przygotowany przez K2 zestaw „Pierwsza Randka".Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem w tym momencie, zapisz się na nasz newsletter, a dostarczymy na Twoją skrzynkę specjalne oferty promocyjne, skrojone na miarę Twoich potrzeb i pogody za oknem.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz